Wyłączniki Tripus – zastosowanie, oferta, ceny

Wyłączniki Tripus sprawdza się w każdych warunkach

Wyłącznik elektromagnetyczny kontroluje pracę każdego rodzaju maszyny lub urządzenia. Jest to jeden z podstawowych elementów, który chroni silnik elektryczny przed uszkodzeniami i wpływa na bezpieczeństwo obsługi. W przypadku pojawienia się zwarcia, przeciążenia lub zaniku fazy wyłącznik odetnie zasilanie elektryczne.

Sprawne działanie i najwyższą jakość gwarantują tylko specjalistyczne wyłączniki elektromagnetyczne renomowanych firm. Wiodącym producentem wyłączników elektromagnetycznych, przekaźników oraz wyłączników zeronapięciowych jest polskie przedsiębiorstwo Tripus. Wytrzymałe, skuteczne i niezawodne w eksploatacji produkty tej firmy zyskały grono zadowolonych klientów w Polsce i za granicą. Tripus oferuje wyłączniki jedno- i trójfazowe, które zapewniają sterowanie silnikami elektrycznymi prądu przemiennego o mocy do 3 kW dla zasilania jednofazowego oraz 4 kW dla zasilania trójfazowego.

Wyłączniki Tripus sprawdza się w każdych warunkach

Wyłączniki Tripus sprawdza się w każdych warunkach

Bogata oferta sklepu internetowego Rawiko zawiera wyłączniki elektromagnetyczne Tripus. Podstawową cechą wszystkich wyłączników tego producenta jest przekaźnik wyłączający silnik w przypadku braku prądu oraz zabezpieczający przed samoczynnym załączeniem silnika. Klient może wybrać wyłącznik jedno– lub trójfazowy, który zawsze musi być zgodny z prądem silnika elektrycznego maszyny lub urządzenia. Ceny poszczególnych artykułów mieszczą się w granicach od 33 do 135 zł. Wyłączniki znajdują zastosowanie w wielu rodzajach maszyn i urządzeń takich jak  np. elektryczne mieszadła, piły do cegieł i pustaków, wielofunkcyjne urządzenia dla majsterkowiczów, zacieraczki do posadzek, kosiarki do trawy czy rozdrabniacze ogrodowe do gałęzi.

Niezawodne włączniki marki Tripus

Poniżej przedstawiamy kilka niezawodnych produktów marki Tripus.

Włącznikiem stosowanym do silników jednofazowych takich urządzeń jak szlifierki stołowe, wiertarki stołowe, betoniarki jest artykuł nr 31P0033. Jego podstawowe zalety to niska cena (33 zł), klasa ochronności IP54 oraz ochrona bryzgoszczelna.

Wyłącznik, Włącznik Elektromagnetyczny Firmy Tripus 31P0033

Wyłącznik, Włącznik Elektromagnetyczny Firmy Tripus 31P0033

Do betoniarek firmy Altrad Belle, Belle Poland oraz Defro polecamy wyłącznik jednofazowy do silnika zasilanego prądem 230V, kosztujący 135 zł. W tej samej cenie dostępna jest również wersja do silników trójfazowych.

Model nr 20P2658 to włącznik do silnika trójfazowego z wtyczką i kablem, dostępny również z pokrywą stop zabezpieczającą przyciski, co podnosi poziom bezpieczeństwa obsługi maszyny. Jego klasa ochronności to IP54 (cena 86 lub 96 zł). Dostępny również do silników jednofazowych (nr artykułu 20P2659).

Do silnika trójfazowego przeznaczony jest wyłącznik 20P0647, z wtyką 16A i ochroną bryzgoszczelną (cena 80zł).

Wyłącznik 20P1017 jest trójfazowy i posiada certyfikat CE. W przypadku tego wyłącznika kable montuje się za pomocą 2 dławików. Ponadto może współpracować z czujnikami termicznymi wbudowanymi w uzwojenie silnika, wyłączając silnik w przypadku przekroczenia dopuszczalnej temperatury uzwojenia (cena 60 zł). Ten artykuł dostępny jest również  z pokrywą stop (cena 70 zł).

Z bogatszą ofertą wyłączników firmy Tripus oraz ich dokładnymi parametrami mogą Państwo zapoznać się na stronie internetowej sklepu Rawiko. Wysoka jakość, szybka realizacja zamówień i konkurencyjne ceny to nasz znak firmowy.

Main Menu