Betoniarki – ceny i zastosowanie podczas budowy domu

Construction Site

Kto z nas nie chciałby spełnić marzenia o własnym domu? Elementy nośne budynku – fundamenty, stropy, schody oraz słupy ogrodzeniowe, fundamenty pod taras wykonuje się z betonu. Do produkcji tynków wewnętrznych, zewnętrznych, do wiązania cegieł, pustaków lub bloczków służą zaprawy cementowe i cementowo-wapienne. Dlatego też budowa domu lub jego remont bez mieszanek betonowych oraz zapraw murarskich i tynkarskich i tym samym bez wysokiej jakości betoniarki są niemożliwe.

Do najważniejszych zalet mieszania mechanicznego w betoniarce należą:

  • krótszy czas wykonania betonu i zaprawy,
  • lepsze połączenie poszczególnych składników,
  • możliwość przeprowadzenia zarówno większych jak i mniejszych prac budowlanych.

Produkcja wytrzymałego betonu i najwyższej jakości zaprawy murarskiej i tynkarskiej na placu budowy jest możliwa tylko dzięki zastosowaniu betoniarki.

Betoniarka to niezbędne urządzenie w czasie budowy domu

Betoniarka to niezbędne urządzenie w czasie budowy domu

Jaką betoniarkę wybrać?

Dokonując wyboru betoniarki należy pamiętać o tym, że tylko profesjonalne maszyny i narzędzia renomowanych producentów dają profesjonalny efekt. Dużą popularnością zarówno wśród zawodowych murarzy, tynkarzy, posadzkarzy, jak i amatorów prac budowlanych i remontowych cieszą się m.in. betoniarki Altrad Belle.

Marka Altrad Belle oferuje szeroki wybór betoniarek dostosowanych do potrzeb różnych placów budowy. Paleta produktów obejmuje betoniarki wolnospadowe o napędzie elektrycznym z sinikami jednofazowymi i trójfazowymi. Ceny jednofazowych betoniarek Altrad Belle mieszczą się w granicach od 870 zł do 3950 zł, trójfazowych od 2720 zł do 3950 zł.

Do profesjonalnego zastosowania i intensywnej eksploatacji zaleca się używanie zaawansowanych betoniarek o zwiększonej wytrzymałości np. Superior 300E 230V Altrad Belle, superior 350E Altrad Belle. Podstawowe zalety tych betoniarek to: sztywny zbiornik mieszający ze wzmocnioną krawędzią, udoskonalona wydajność mieszania dzięki oryginalnej konstrukcji mieszadła, duża pojemność robocza (300-360 l).

Wysoką jakością charakteryzują się również betoniarki Altrad Belle przeznaczone do mniejszych prac wykończeniowych, remontowych i przydomowych.

Każda betoniarka Altrad Belle posiada żeliwny wieniec, certyfikat CE, wyłącznik z blokadą ponownego załączenia, jest wyposażona w koła jezdne, ułatwiające przemieszczanie po placu budowy, jest malowana proszkowo oraz łatwa i bezpieczna w obsłudze.

Jednofazowe i trójfazowe betoniarki Altrad Belle wyprodukowane są zgodnie z najlepszą wiedzą techniczną i aktualnie obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa. Do wszelkich napraw producent zaleca stosować wyłącznie oryginalne części części zamienne do betoniarek, które są dostępne w naszym sklepie internetowym www.rawiko.pl

Main Menu