Blog

Betoniarka – kupić czy wypożyczyć?

Betoniarki
Wykonanie wszelkich prac budowlanych, remontowych czy wykończeniowych wymaga oprócz fachowej wiedzy i umiejętności, odpowiednich narzędzi i maszyn. W branży budowlanej, w której jakość pracy w dużej mierze zależy od profesjonalnego sprzętu, inwestycja w odpowiednie wyposażenie wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów coraz więcej firm oferuje możliwość wypożyczenia sprzętu budowlanego. Wypożyczenie maszyny lub narzędzi budowlanych może być korzystną alternatywą w stosunku do kupna tego sprzętu. Jednak przed podjęciem decyzji powinniśmy .

Wyłącznik elektromagnetyczny – sposób na ochronę silnika elektrycznego

Dz04
Przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac remontowych, budowlanych czy wykończeniowych musimy być pewni, że urządzenia i maszyny potrzebne nam do wykonania tych prac działają bez zarzutu, są sprawne i tym samym bezpieczne dla nas i otoczenia. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia urządzeń i maszyn każdego rodzaju jest wyłącznik elektromagnetyczny. Niestety ulega on czasami awariom i należy wówczas dokonać jego wymiany. Dlaczego wyłącznik elektryczny powinniśmy kupić tylko w sprawdzonych i specjalistycznych sklepach, które oferują wysokiej klasy .

Betoniarki – ceny i zastosowanie podczas budowy domu

Construction Site
Kto z nas nie chciałby spełnić marzenia o własnym domu? Elementy nośne budynku – fundamenty, stropy, schody oraz słupy ogrodzeniowe, fundamenty pod taras wykonuje się z betonu. Do produkcji tynków wewnętrznych, zewnętrznych, do wiązania cegieł, pustaków lub bloczków służą zaprawy cementowe i cementowo-wapienne. Dlatego też budowa domu lub jego remont bez mieszanek betonowych oraz zapraw murarskich i tynkarskich i tym samym bez wysokiej jakości betoniarki są niemożliwe. Do najważniejszych zalet mieszania mechanicznego w betoniarce .